فراخوان جشنواره تجلیل از مدرسان برتر دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم از کلیه مدرسان فعال دانشگاه جهت شرکت در جشنواره انتخاب مدرسان برتر علمی کاربردی دعوت می‌نماید.
دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم و به منظور تجلیل از مدرسان برتر خود در نظر دارد جشنواره انتخاب مدرسان برتر علمی کاربردی را در دو سطح استانی و کشوری برگزار نماید.

برای این منظور دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین از کلیه مدرسانی که حداقل طی دو سال متوالی منتهی به سال 1400 با مراکز آموزش علمی کاربردی استان همکاری فعال داشته‌اند دعوت می‌نماید تا با ارسال مدارک و مستندات فعالیت خود به مرکز آموزشی متبوع در این فراخوان شرکت کنند.

با توجه به محدودیت زمانی، مدرسان محترم می‌بایست کاربرگ مربوط به این جشنواره را تا تاریخ 7 اردیبهشت‌ماه تکمیل و به انضمام مستندات شامل سوابق و فعالیت‌های آموزشی، پژوهش و فناوری، اجرائی و فرهنگی به مرکز آموزش علمی کاربردی محل تدریس خود تحویل نمایند. کمیته استانی جشنواره نیز پس از بررسی این مدارک و مستندات ضمن انتخاب و تجلیل از مدرسان برتر استان در شش گروه آموزشی صنعت، فرهنگ و هنر، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و منابع طبیعی، معارف اسلامی و علوم (مهارت‌های مشترک)، اسامی این عزیزان را برای شرکت در جشنواره کشوری انتخاب مدرسان برتر به سازمان مرکزی دانشگاه ارسال خواهد نمود.

شایان ذکر است کاربرگ و اطلاعات تکمیلی در این خصوص در اختیار مراکز آموزش علمی کاربردی استان قرار گرفته که به نحو مقتضی در دسترس مدرسان محترم قرار خواهد گرفت.

دانلود فایل خلاصه فرم                    دانلود جدول امتیاز دهی نهایی (مراکز)

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.